Zupy polskie. Plakaty do kuchni

zupy1 940x579 - Zupy polskie. Plakaty do kuchni

Raz na jakiś czas w okolicach weekendu wpadnę do Was z różnymi ładnymi rzeczami do druku, co Wy na to? Takimi na przykład plakatami, które można sobie powiesić w kuchni. Jak dorwę się do kolorowej drukarki to sama sobie je wydrukuję i powieszę. Dziś mam dla Was cztery obrazki z cyklu Zupy Polskie. Powstały one w ubiegłym roku w ciągu jednego tygodnia i miały swoją premierę na Manki Projekt. Było też głosowanie, w którym czytelnicy wybrali ulubione zupy oraz  wskazali kolejne, które powinny doczekać się swoich grafik. Wciąż jednemu takiemu wiszę flaki i wciąż nie wiem, jak je ugryźć. Pewnie dlatego, że nie jadam flaków. W sumie zaprojektowałam około dziesięciu zup, w planach był kalendarz, może kiedyś się zrobi, jak te flaki stworzę.

Póki co, żeby się zupy nie marnowały i nie kisły, bierzcie, drukujcie, wieszajcie na ścianach jeśli wola. Wybrałam swoje ulubione grafiki. Nie należy ich utożsamiać z moimi ulubionymi zupami. Z tych tradycyjnych to najbardziej lubię barszcz ukraiński. Kluczem do obrazków są składniki. Rosół wyszedł nieco przestraszony. Musiał taki być, bo mięsa nie jem i nie potrafiłam zrobić grafiki neutralnej światopoglądowo. Należy być wiernym swoim przekonaniom. W ogórkowej za to niektórzy dopatrują się podobieństwa do pewnych męskich części ciała. Niech wasze myśli nie idą w tym kierunku zbereźnym. Każdemu może się ogórek dziwnie obok ziemniaka położyć.


 

Instrukcja obsługi: Zupy są w formacie PDF, w rozmiarze A4. Klikacie w wybraną grafikę, otwiera się dokument gotowy do wydruku. Smacznego!

zurek - Zupy polskie. Plakaty do kuchnipomidorowa - Zupy polskie. Plakaty do kuchni
ogorkowa - Zupy polskie. Plakaty do kuchnirosolowa - Zupy polskie. Plakaty do kuchni

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj